Capitana er et norsk skjønnlitteraturforlag som i hovedsak utgir krimbøker og barnebøker. Manus kan sendes til manus@capitana.no
Julie Prestø
Salgs- og markedssjef
+47 93 84 21 83
julie@pilarforlag.no
Liv Åshild Gilje
Salgs- og markedskonsulent
+47 98 22 89 94
livashild@pilarforlag.no
Anne Fløtaker
Sjefredaktør
+47 91 82 28 20
anne@capitana.no
Sarah Natasha Melbye
Forlagssjef
+47 95 74 83 84
sarah@capitana.no
Ole Bjørn Venås
Daglig leder
+47 95 20 64 22
ole@pilarforlag.no
Jonas Forsang
Forlegger
+ 47 93 62 57 39
jonas@pilarforlag.no
Magnus Rønningen
Forlegger
+47 90 50 20 31
magnus@pilarforlag.no
Martin Blekkerud
Redaksjonssjef
+47 93 25 50 00
martin@pilarforlag.no
Trude Laberg
Presse- og kommunikasjonsansvarlig
+47 90 79 18 96
trude@pilarforlag.no